Būsto pritaikymas pagal poreikius

logo

 

 

Dušo kabina vonios vietoje.

 

Dabar, norint įsirengti dušo kabiną buvusios vonios vietoje, nereikia perklijuoti plytelių, remontuoti vonios kambario, nes keitimui skirtos dušo kabinos komplekte yra sienelės montavimui prie sienos, stiklo sieneles galima montuoti net ir ant plytelių. Trumpai tariant - vonią pakeisti dušo kabina tampa beveik taip pat paprasta, kaip pakeisti bet kurį baldą.

Santechninės įrangos gamintojai, atsiliepdami į vartotojų poreikius, sukūrė sprendimą, kaip be vargo pakeisti vonią į dušo kabiną. Tą dabar galima padaryti lygiai taip pat, kaip kaip keičiama sofa ar šaldytuvas: tiesiog išneškite vonią ir jos vietoje sumontuokite dušo kabiną. Daugelis iš karto paklaus, o ką daryti su plytelėmis neišklijuotais grindų ir sienos plotais? Juos galima uždengti prie dušo kabinos dizaino pritaikytomis grūdinto stiklo sienelėmis, didesniu nei įprasta dušo padėklu.

Vokietijos ir Čekijos gamintojas „Roth" pernai Europos rinkai pristatė specialias montavimui vonios vietoje skirtas dušo kabinas Vinata. Šių kabinų komplekte yra ne tik įprastos stumdomos stiklinės dušo sienelės, bet ir grūdinto stiklo galinės sienelės, skirtos buvusios vonios vietai uždengti, akmens masės dušo padėklas, dušo galvutė ir termostatinis maišytuvas.

 Atliktų darbų keletas pavyzdžių:

  • Dušo kabinos su suoleliu įrengimas;
  • Įvairių laikiklių tvirtinimas;
  • "Panduso" įrengimas neįgaliesiems arba senjorams;
  •  Vonios keitimas dušo kabina.

 

 

bsto pritaikymas pagal poreikius_1558294282282.jpg
bsto pritaikymas pagal poreikius_1559387723196.jpg
Prekė įdėta į jūsų pirkinių krepšelį.